Ларс фон Трієр не знає, чи повернеться він у кіно після депресії


Знаменитий режисер Ларс фон Трієр висловив сумніви, чи зможе він повернутися в кінематограф через депресію, перенесену на початку 2007 року.

Як повідомляє режисер, після приступу депресії, він відчуває себе "білим листом паперу" і не упевнений у тому, чи зможе він повернутися до роботи. Фон Трієр зізнався, що знаходиться в незвичному для себе стані, оскільки звик одночасно займатися як мінімум трьома проектами.

На початку цього року фон Трієр проходив лікування від депресії в одному зі спеціалізованих медичних закладів. За прогнозами лікарів, на повне відновлення може піти не менше двох років. Також поки-що невідомо, коли кінорежисер повернеться до роботи над своїм останнім проектом "Антихрист". Раніше планувалося, що зйомки цієї стрічки в жанрі горор почнуться в середині цього року. ФонТрієр вважає неможливим одночасно перебувати в стані депресії та знімати фільми.

Ларс фон Трієр, один із засновників знаменитого маніфесту Догма-95, створеного в 1995 році. Маніфест проголошує, що техніка і стилістика менш важливі та цікаві глядачам, ніж сюжет та персонажі.

У фільмографії режисера такі відомі та культові стрічки, як Розсікаючи хвилі (1996), Та, що танцює в темряві (2000), Доґвіль (2003) та інші.

За матеріалами: Кореспонедент.net


15.05.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах