Ларс фон Трієр зніматиме фантастику


Ларс фон Трієр

Ларс фон Трієр продовжить знущатися над жанровим кіно. Як повідомляє The Hollywood Reporter, його наступним проектом після хоррора «Антихрист» стане науково-фантастичний фільм-катастрофа.

Фільм отримає назву «Планета Меланхолія» (Planet Melancholia). Бюджет проекту складає 5 мільйонів євро ($ 7,4 млн). Зараз фон Трієр проводить кастинг, зйомки пройдуть у 2010 році в Німеччині та Швеції. Прем'єра має відбутися в Каннах у 2011 році.

Поки про проект, який описується також як «психологічна драма», відомо небагато. Фон Трієр, зокрема, обмежився обіцянкою: «Більше ніяких хепі-ендів».

Продюсер Петер Ольбек Йенсен (Peter Aalbaek Jensen), бізнес-партнер фон Трієра на їхній кінокомпанії Zentropa, додав, що у фільмі будуть «і вражаючі спецефекти, і зйомки на ручну камеру».

Ольбек Йенсен повідомив також, що у фільмі не буде йти мова про вторгнення інопланетян. Крім того, він пообіцяв, що в «Планеті Меланхолія» буде частка романтики - «там буде трохи лорда Байрона», - і що в цій стрічці, на відміну від «Антихриста», не повинно бути сцен відрізання геніталій.Джерело: openspace.ru
фото: Thomas Borberg, Politiken


12.10.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах