У Києві відбудуться 2 лекції з медіа-арту: про робоскульптуру та Science Art   

У п'ятницю, 21 червня о 19.00 в Актовій залі Національного університету ім. Тараса Шевченка відбудеться лекція австрійського роботехніка Крістофа Вейгля про робоскульптуру та зв'язок інтерактивного мистецтва та інформатики в рамках відкритого лекторію Нової художньої школи.
 
Під час лекції Кріс Вейгль наведе приклади створення творів сучасного мистецтва з використанням біоелектричних сигналів, нейрофідбеку, роботів і кінетичної скульптури. Як куратор фестивалю Робоекзотика, Кріс докладно розповість про робоскульптуру і продемонструє один з експонатів, які були представлені на фестивалі.
 
Кріс Вейгль – людина-оркестр, засновник і куратор відомого міжнародного фестивалю присвяченого робоскульптурі "Робоекзотика" (Відень) (www.roboexotica.org), ідеал постлюдини трансгуманістичної мрії, – Кріс працює над допоміжними технологіями для людей з особливими потребами в Інституті вбудованих систем (Embedded Systems Institute) Університету прикладних технічних наук (Відень, Австрія).
 
Вхід вільний. Реєстрація на лекції обов'язкова за посиланням: http://bit.ly/12MEVN4
 

 
SCIENCE ART і технологічне позасвідоме: витоки сучасного технологічного міфу
 
У неділю, 23 червня о 16.00 в Центрі сучасного мистецтва М17 відомий російський куратор в галузі science art’у Дмитро Булатов прочитає лекцію про витоки сучасного технологічного міфу і технологічне позасвідоме для слухачів відкритого лекторію Нової художньої школи.
 
24 червня в Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться закрита презентація фінальних проектів учасників Нової художньої школи: медіа-арт для практиків.
 
За час навчання студенти НХШ познайомилися з провідними на сьогодні жанрами медіа-арту: sound art, медіа інсталяція, відео арт, відео інсталяція, інтерактивна інсталяція, net.art, кіберскульптура і science art. Прослухали лекції та майстер-класи від експертів з Австрії, Польщі, Росії та України.
 
Квінтесенція  таланту студентів, знань, умінь і навичок, які їм надала НХШ, втілилися в повноцінні проекти, кращі з яких будуть представлені 24 червня на круглому столі, де провідні українські та зарубіжні куратори у сфері медіа-арту висловлять свої критичні зауваження і побажання.
 21.06.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах