26 та 27 лютого відбудеться майстер-клас Луїзи Кварбі «Танцювальна імпровізація та миттєва композиція»


26 та 27 лютого Луїза Кварбі проведе майстер-клас на тему "Танцювальна імпровізація та миттєва композиція".

У майстер-класі Луїза Кварбі представить різні підходи до танцювальної імпровізації. Учасники будуть працювати зі сприйняттям, присутністю у моменті та різними станами тілесності. Майстер-клас також міститиме деякі елементи контактної імпровізації як основу для подальшої роботи зі структурою та композицією.

Обговорюватимуться такі питання: Які існують засоби для того, щоби залишатися відкритим до моменту? Яка основна роль/робота глядача/перформера в ситуації імпровізаційного перформансу?

Луїза Кварбі - танцюристка, хореограф та викладач зі Стокгольму, Швеція. Працює у сфері танцю з 1990 р. Головні теми творчого пошуку - танцювальна імпровізація та композиція.

Час проведення: 19.00-22.00

Місце проведення: вул. Володимирська, 23В НЦТМ ім.Леся Курбаса, 4 поверх, репетеційна зала.

Попередній запис за тел. +38 (067) 9462428

Вартість одного дня – 100 грн., у разі оплати 2-x днів одразу – 150 грн.

Луїза Кварбі / Louise Kvarby – танцівниця, хореограф та викладач зі Швеції. Вона є засновником та керівником танцювальної та перформанс групи Transforma з 1993 року. Луїза використовує різні методи імпровізації як засіб для дослідження руху, викладає танцювальну імпровізацію та композицію у Стокгольмі, досліджує танець та рух у контексті інших мистецьких форм, таких як перформанс, драма, текст та відео. Вона створила близько 15 вистав, які були презентовані у Швеції, Нікарагуа, Франції та Італії.

Луїза Кварбі навчалася в Академії Балету у Стокгольмі (1986-89), SUNY Purchase у Нью-Йорку (1990) та Коледжі танцю у Стокгольмі( 2005). У 1997-98рр. вона працювала в Нікарагуа, у культурних центрах по всій країні, підтримуючи мистецький розвиток місцевих танцювальних груп. У Нікарагуа вона потрапила до серйозної автомобільної аварії. Їй довелося в процесі реабілітації навчитися методу Фельденкрайса, щоби повернутися до танцювальної сцени у 2002 році.

«Жінки у панчохах» - один з останніх перформансів компанії, що його було показано на Офф фестивалі в Авіньоні, Франція та фестивалі Дольчедо, Італія. Він був створений у співпраці з художниками Крістіною Арлінг (відео арт) та Тобіасом Леіра (сценографія та світло) та отримав дуже сильну реакцію від публіки в Авіньоні. Луїза також створила танцювальне відео «Два в одному» (разом з хореографом Хеленою Нільссон та художниками Bigert & Bergström), яке було показане на фестивалях танцювального відео у Швеції та Португалії.


22.02.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах