У Львові відкрили виставку картин молодих художників "У вічі випадковості"   

До 24 липня ви ще маєте змогу відвідати виставку від Slava Frolova-Group у Львівському Палаці Мистецтв, де презентовано картини молодих художників з усієї України.

   
Збіги обставин тримають в заручниках наші непересічні моменти життя, і навіть не сам його прояв, а спалахи миттєвих втручань, в незапланований чи навпаки важливий відрізок. Ми квапимо щодуху або навпаки призупиняємось по вісі абцис чи ординат і цим самим зароджуємо той випадок, який підштовхує нас до точки перетину координат. І чи не дивно, що люди вперше бачаться, але їхні думки рухаються протягом якогось часу в одному напрямку і до однієї ідеї?
 
Одного разу ти відтворюєш якесь місце зі своїх мрій і снів, хоча сам там і не був, а інший споглядаючи згадує побачене. Розуміння може знищити і обірвати зв'язок, бо уява домалює інше закінчення, і це відобразиться в думках наступного. Випадок, де ти і є причиною і наслідком першопочатку. Чи запрограмовано все наперед і відомі графіки наших кривих, що змінюються та неодмінно перетнуться? Чи можна врахувати все, не проґавивши свій збіг? Чи вірно те, що той, хто шукає може й не знайти, натомість той, що тікає, обов’язково натрапить на свої страхи? Ми не підіймаємо глобальне, ми лиш спостережливо віднеслись до своїх подій і придивились ближче. Бо кожен і є тим ВИпадком!
   

  

Серед молодих митців, що презентували свої роботи на виставці, художники з усієї України: Київ – Алла Волобуєва, Аліна Гаєва, Сергій Западня, Микола Кравець, Інна Козак, Марія Матієнко, Надія Онищенко, Сергій Піскунов, Олексій Путря, Денис Ратушний, Lizave, Олена Ястреб;Львів – Оксана Була, Марта Грицик, Ірина Дзиндра, Лілія Добровольська, Богдан Кухарський, Корнелія Кульбовська,Ірина Максимова, Лесь Панчишин, Яна Рациборинська, Петро Сметана, Віктор Сторожук, Микола Ступінський, Роксолана Худоба, Ярко Філевич, Інга Ющенко; Дрогобич – ОльгаЧигирин; Одеса – Євгенія Гаташ, Сергій Кононов, Альона Токовенко, Олена Трубіна; Тернопіль – Сергій Декалюк; Луцьк – Андрій Кальков;Дніпропетровськ – Владислав Новаківський; Черкаси – Євгеній Якшин.
 
фото - afishalviv.net
 

08.07.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах