Міжнародний фестиваль «АРТПОЛЕ’2009. ЗВУКИ/ДІЇ В ПРОСТОРІ» пройде 12–18 липня


12–18 липня в селі Воробіївка (Немирівський р-н, Вінницька обл.) відбудеться Міжнародний фестиваль «АРТПОЛЕ’2009. ЗВУКИ/ДІЇ В ПРОСТОРІ».

Міжнародний фестиваль «АртПоле» (до 2009-го — «Шешори») цього року триватиме протягом тижня. Тих, хто хоче просто відпочити і послухати музику, запрошуємо відвідати фестиваль 17–18 липня — в ці дні на великій сцені виступатимуть «Перкалаба», «Пропала Грамота», «Татош Банда» (Україна), Ghymes (Угорщина), DJ Click Live Band (Франція–Великобританія–Румунія), Вооt (Швеція), «Оркестр св. Миколая» (Польща), Telamure (Франція–Італія), «Пакава Ить» (Росія) та «НагУаль» (Білорусь).

Також проходитиме традиційний ярмарок ремесел і продовжать працювати фестивальні майстерні. Окрема денна сцена 17-18 липня буде присвячена подільській автентиці.

Проте музика — лише одна зі складових цьогорічного фестивалю, як і вистави, перформенси, об’єкти і дії в довкіллі. Тим, хто готовий до творчого самовираження, фестиваль пропонує протягом 12–16 липня взяти участь у створенні унікальних арт-проектів, найцікавіші з яких будуть представлені широкому загалу наприкінці фестивалю. В перші дні «АртПоле» являтиме собою велику мистецьку лабораторію просто неба — сподіваємося, суміші і реакції будуть вдалими. Основна тема — взаємодія митця і середовища, натхненна добудова світу тими, хто усвідомлює себе водночас і частинками нашої спільної світосистеми, і неповторними авторами. Це велике поле гри, де з безлічі елементів можна створювати унікальні світи. Глина, папір, вода, пісок, вугілля, сир, нитки, каміння, рослини, скрипи, шарудіння, плюхання, голоси птахів і музичних інструментів, промені сонця і нічних ліхтарів, люди навколо — в яку композицію їх зібрати, залежить від кожного.

А зробити її твором допоможуть майстри, що протягом тижня працюватимуть в своїх унікальних просторах-студіях: анімаційна майстерня студії «Новатор-фільм» (Україна, Київ), VJ-майстерня від групи CUBE (Україна, Івано-Франківськ), повстяна майстерня «Вовняна шафа» (Білорусь), майстерня з виготовлення масок з трави, соломи і кори від акторів чеського театру Lisen та багато інших.

Також 12–16 липня на музичній сцені фестивалю будуть проект Френка Лондона Ark (США-Україна), Caci Vorba (Польща-Україна), «Порт Моне» (Білорусь), «Улица» (Росія), «Мартові», «Очерет Джем Фест» і Vexlarsky Orchestra (Україна). На театральній: «Будругана-Гагра» (Грузія), Lisen (Чехія), «Майстерня пісні», «Проти ночі» та «Загогуліни» (Україна).

Організаторами фестивалю є Агенція подій «АртПоле», Вінницька державна обласна адміністрація та громадська організація «Наше Поділля». Партнерами фестивалю виступають Польський інститут та Французький культурний центр, фестивалі «Миколайки Фолькові» (Польща) і Villes des Musiques du Monde (Франція). Подію традиційно підтримують потужні бренди, виробництва яких розташовані в регіоні, зокрема, польсько-українська компанія «Барлінек». Долучаються і нові партнери: так, якісне і швидке харчування цього року безпосереднім учасникам і всім гостям фестивалю забезпечуватиме виїзний намет ресторану-музею «Українське село».

Детальніше про програму та умови перебування — www.artpole.org/fest

Aфіша фестивалю:
23.06.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах