У п'ятницю в Києві дасть концерт культовий берлінський гурт MAMASWEED


26 вересня, у п’ятницю, в арт-клубі «Бочка Хмільна» відбудеться концерт гурту MAMASWEED, культової берлінської команди, яку було визнано кращим гуртом Німеччини 2006 року.

MAMASWEED - п'ятеро хлопців із східного Берліна, яким зірвало дах на психоделік-році ще у підлітковому віці. Подейкують, що Mamasweed перекладається як мамині конопельки.

Я не можу чітко визначити наш стиль. Це фрі-м’юзік. Ми не ставимо собі за мету витримати альбом у тому чи іншому стилі. Музика – це те, що йде від серця. Дуже любимо експериментувати і додавати щось нове в наше виконання. Наші особисті смаки формувалися під впливом різних музичних культур – це і класика, і афро-біт, ми дуже любимо регі та Боба Марлі. Але переважно на нас мали вплив старі відомі рокові команди. Такі, як Nirvana, Led Zeppelin й інші. Музика – це універсальне поняття, і не важливо, щоб був певний визначений стиль. Треба просто відчувати те, що робиш, і передавати це людям. Як казав на концерті: “Свобода – це наша програма!” - сказав у нещодавньому інтерв’ю Львівській Газеті бас-гітарист Mamasweed Шорті.

Музиканти двічі відвідали Україну, давали клубні концерти в Одесі і два роки поспіль були учасниками міжнародного фестивалю СЛАВСЬКЕ-РОК.

Проте лише у цьому році музиканти відвідають Київ. Побувати і зіграти тут, давня ідея берлінських панків. Сподіваємося, що київська аудиторія вже готова до нашестя європейських каманд нової хвилі, MAMASWEED – перші.

Слухати: myspace.com/mamasweed
Сайт гурту: www.mamasweed.com

Початок: о 21:00
Адреса: «Бочка Хмільна» (вул. Богдана Хмельницького, 3 Б1)
22.09.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах