Мандруючі сни: польські вуличні театри виступлять в Україні у середині травня 
Протягом кількох днів у двох найбільших українських містах - Києві та Донецьку - відбудуться вистави просто неба від відомих польських вуличних театрів - гданського Театру Снів із виставою “Кімната” та познанського театру Бюро Подорожей із „Carmen Funebre”. Дивовижні світлові ефекти, вогонь, вражаюча музика у поєднанні із вишуканою драматургією та захопливою грою акторів дивуватимуть українського глядача на відкритих майданчиках міста.   

Київ, площа під Аркою Воз’єднання (Володимирський узвіз, 2)
10 та 11 травня (19:00) Театр Снів “Кімната”
12 та 13 травня  (21:00) Театр Бюро Подорожей „Carmen Funebre”
 
Донецьк, парк Щербакова
10 та 11 травня (21:00) Театр Бюро Подорожей „Carmen Funebre”
  
 
 
  
Театр Бюро Подорожей (Biuro Podróży) заснований у 1988 році режисером Павлом Шкотаком. Репертуар театру включає чотирнадцять оригінальних вистав, серед яких вісім - під відкритим небом (зокрема,  «Carmen Funebre» - володар Першої відзнаки, Нагороди критиків та Нагороди Гамада в Единбурзі, а також Гран-прі Театрального фестивалю в Афінах). Географія виступів театру нараховує 46 країн на 5 континентах. В тому числі, у вересні 2011 року Театр показав киянам футуристичну виставу за творами Станіслава Лема «Планета Лем».
 
Carmen Funebre (реж. Павел Шкотак): Натхненням для  Carmen Funebre, створеної 1994 року, стало посилення етнічних конфліктів та війна у Боснії. Працюючи над виставою, колектив Театру зустрічався з біженцями з колишньої Югославії. Їх розповіді сприяли створенню універсальних метафор, що описують долю вигнанців. У Carmen Funebre театр «Бюро Подорожей» використовує вогонь, світлові ефекти та вражаючу музику.
  

 
Театр Снів (Teatr Snów), заснований 1986 року, вважається одним з найцікавіших польських вуличних театрів. Намагаючись не пропустити жодного фестивалю,  Театр об’їздив всі куточки Польщі, Чехії, Бельгії, Голандії, Іспанії, Італії та Німеччини. Його вистави неодноразово відзначали на різноманітних фестивалях і конкурсах.
 
Кімната (реж. Зджіслав Гурський): Дивовижна кімната знаходиться на кордоні марень і реальності. Її мешканець абсолютно не такий як ми, він більший за нас і світ його теж більший. Він виглядає абсолютно безпорадним і самотнім, але до своїх монотонних щоденних клопотів ставиться з непідробним інтересом, в той же час пильно спостерігаючи за тим, що відбувається навколо. Мріючи про кохання не помічає ту, яка турбується про нього, організовує його життя й часом (можливо, не тільки уві сні) стає його парою. Могла б нею бути. Якщо б він її зауважив..30.04.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах