Maybeshewill виступлять у Києві та Чернівцях цієї осені 
"Звучить так, якби Mogwai були закохані в арт-хаус і дубасили себе клавішами по голові"
Drowned In Sound

 
Maybeshewill - інструментальний рок-гурт із Лестера (Великобританія), в музиці якого є характерне використання запрограмованої електроніки разом із більш традиційним роком. З самого початку гурт був відзначений за використання монологів і семплів із фільмів, а також посилання на популярну культуру в назвах своїх пісень.
 
Maybeshewill заснували гітаристи Робін Саусбі (Robin Southby) і Джон Хелпс (John Helps) під час навчання в університеті в 2005 році. Перший реліз проекту «Japanese Spy Transcript» EP вийшов у 2006 році на власному лейблі гурту «Robot Needs Home Records». Ритм-секцію на той момент представили басист Таня Бірн (Tanya Byrne) і барабанщик Лаурі Мален (Lawrie Malen). Критики високо оцінили диск, який привернув увагу звукозаписної компанії «Nottingham's Field Records», що згодом випустила композицію Maybeshewill «The Paris Hilton Sex Tape» на спліт-синглі спільно з гуртом «Ann Arbor».
 
У серпні 2006 року в Японії на лейблі «Xtail» вийшла перероблена версія «Japanese Spy Transcript» EP. У травні 2007 до гурту прийшли басист Енді Джексон (Andy Jackson) і барабанщик Джеймс Коллінз (James Collins). Першою спільною роботою музикантів став сингл «Seraphim & Cherubim», випущений 21 вересня 2007 все на тому ж лейблі «Robot Needs Home Records».
 
У травні 2008 року був випущений другий лонгплей «Not For Want Of Trying», у листопаді 2008 - спільний спліт із «Her Name Is Calla». У липні 2009 року хлопці випустили третій студійний альбом «Sing the Word Hope in Four-Part Harmony».
 

 
Слухати:
http://www.myspace.com/maybeshewont http://www.maybeshewill.net/
 

КОНЦЕРТИ:


31 жовтня - Київ:

Початок о 19:00
Клуб "Xlib"
вул. Фрунзе, 12 (Поділ),
 
Support: Al.ko_kc (post-rock, Долина, Україна)
http://vkontakte.ru/club2564237
http://www.myspace.com/alkokcband
 
Квитки: 120/150 грн
 

2 листопада - Чернівці:

Початок о 18:30
Місце: Черемош, European Hall
(вул. Комарова, 13-А)
 
Support:
Олово (post-rock, shoegaze, Чернівці, Україна)
http://vkontakte.ru/club16393217
http://www.lastfm.ru/music/olovo+from+Ukraine
 
Alinda (post-metal, Київ)
http://www.myspace.com/alindaband
 
Квитки: 70 гривень передпродаж / 80 гривень у день концерту (Для тих, хто їде на концерт з інших міст, діють спеціальні умови. За інформацією звертайтесь за адресою: hiskymusic@gmail.com)


19.10.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах