«Мертвий Півень» знімає нове експериментальне відео


15 жовтня у Львові з нагоди 15-річчя «Дзиґи» розпочнуться зйомки експериментального відео легендарного рок-гурту «Мертвий Півень». Зніматимуть короткий метр, саундом до якого стане народний шлягер «And the third angel sounded» ("Брат, піва кончілась!"). Відео робитиме інтернаціональна команда у складі режисера Алєхандро Більбао-Ґуерра з Нью-Йорку та оператора Міхала Грабовскі з Берліна. Монтуватиметься відео у Варшаві. Відповідно, короткометражка буде озвучена українською, польською та англійською мовами.

Лідер «Мертвих Півнів» Михайло Барбара поділився своїми очікуваннями: «Ми збираємося весело провести цей тиждень та отримати задоволення. Цілком покладаємося на задум режисера, який хоче уникнути банального ілюстрування тексту. Алєхандро дуже цікавий документаліст і наш добрий колєґа. Будемо експериментувати "серед нічного Львова"... Думаю, вийде щось дотепне».

А прихильників «Мертвих півнів» «Дзиґа» запрошує на ексклюзивну подію: у неділю, 19 жовтня, о 19.00 на вул. Вірменській, 35 вони зможуть взяти участь у зйомках однієї зі сцен відео «And the third angel sounded» ("Брат, піва кончілась!"), якою завершиться знімальний період.


15.10.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах