Мішель Гондрі знімає документальний анімаційний фільм про Ноама Хомскі


Про проект до цих пір було майже нічого невідомо, крім того, що фільм буде анімаційним, і Гондрі вже почав інтерв'ювати Хомскі. Нещодавно в інтерв'ю виданню Collider, приуроченому до виходу фільму "Зелений шершень", Гондрі розповів трохи більше деталей: 
 
"Я займаюся анімаційним документальним фільмом про Ноама Хомскі. Він буде дуже своєрідним. Я кілька разів взяв у нього інтерв'ю, але при цьому майже не знімав, за винятком кількох кадрів... В основному мені знадобиться тільки звук. Так як це буде анімація, я знімаю на свою анімаційну камеру, 16-міліметровий Bolex. І я роблю всі малюнки сам. Цим я займаюся щовечора, коли приходжу додому. Фільм буде дуже складним, і мене це захоплює, ми ведемо розмови про лінгвістику... захоплює те, що у нього є свої глибоко особисті і дуже переконливі погляди на те, як мова, наприклад, була створена в результаті генетичної мутації, це не був поступовий, еволюційний поступ. І я ілюструю все це". 
 

 
Журналіст задав питання, коли у нас з'явиться шанс побачити це, на який Гондрі відповів у своєму стилі. "Я сподіваюся зняти фільм до того, як помру. Або до того, як він помре. Або до того, як весь світ помре. Так що ... Сподіваюся, це відбудеться максимум через два роки". 
 
Будемо сподіватися, що ми всі теж доживемо до цього часу. А поки - повністю інтерв'ю з Гондрі можна знайти за лінком:
collider.com/michel-gondry-interview-green-hornet-noam-chomsky/69943/
 
 

За матеріалами: Arthouse.ru

24.01.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах