19 жовтня відбудеться відкриття 43-го МКФ «Молодість»


Церемонія відкриття 43-го МКФ «Молодість» відбудеться 19 жовтня у палаці «Україна». Фестиваль відкриється новим ігровим фільмом Анджея Вайди «Валенса. Людина надії», світова прем’єра якого сьогодні відбудеться на Венеційському МКФ.
 
У якості спеціального гостя на фестиваль приїде австрійський режисер, сценарист та продюсер Ульріх Зайдль. На «Молодості» покажуть першу у світі повну ретроспективу «Ульріх Зайдль. Тотальна ретроспектива», а також фотовиставку «Любов. Віра. Надія», присвячену трилогії «Рай».

 
Окрім ретроспективи фільмів Ульріха Зайдля, ретроспективна складова також представлена програмою «Сторіччя», присвяченою 100-літтю з дня народження Стенлі Крамера, Вів’єн Лі, Марікки Рьокк, Ірвіна Шоу та Рене Клемана та інших. У рамках фестивалю відбудеться показ стрічки «За двома зайцями» Віктора Іванова з віднайденим українським озвученням. 
 
Програму фестивалю оцінюють Головне міжнародне журі, Міжнародне журі кінопреси FIPRESCI, Екуменічне журі та Міжнародне журі кіноклубів. Цього року перелік поповнять журі програм «Молодість - дітям» та «Sunny Bunny». Підтверджені члени головного міжнародного журі фестивалю – бельгійська режисерка, продюсерка й акторка Маріон Гензель, президент Одеського МКФ Вікторія Тігіпко та володар Ґран-прі «Молодості»-2012 за стрічку «L», молодий грецький режисер Бабіс Макрідіс. 
 
У рамках 43-го МКФ "Молодість" проект «Режисери без кордонів» (Directors Across Borders) представить кінопрограму «Кіно поза кордонами». Також пройде симпозіум «Роль кінематографу в міжкультурному діалозі». Проект реалізовано спільно з МКФ «Золотий абрикос» та профінансовано програмою Eastern Partnership Cultural Program.
 
Приз кінофестивалю – Скіфський олень. На цьогорічному фестивалі його вручатимуть в оновленому вигляді.
 
 

11.09.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах