На МКФ «Молодість» було оголошено українську програму 

2 жовтня відбулася прес-конференція МКФ «Молодість», присвячена українській програмі фестивалю. Організатори оголосили національний конкурс, міжнародні короткометражний і студентський конкурси, журі національного конкурсу, а також розповіли про деталі показу "За двома зайцями" під відкритим небом.
 
Відбіркова комісія МКФ «Молодість» обрала в національний конкурс 23 найновіші українські короткометражні фільми.
 
Національний конкурс судитиме журі у складі Сергія Тримбача, продюсера Максима Онопрієнка, продюсера Наталі Мокрицької та актриси Вікторії Малекторович.
 
У міжнародному повнометражному конкурсі Україну представить фільм Дмитра Мойсеєва «Такі красиві люди». Український учасник є і в міжнародному студентському конкурсі «Молодості». Ним став короткометражний фільм Філіпа Сотніченка «Обійми».
 
У міжнародному короткометражному конкурсі Україна представлена ​​роботою Ірини Цілик «Помин», а також стрічкою Марини Рощино «Так закінчилося літо», яка також бере участь в національному конкурсі.
 
Спеціальною подією фестивалю стане українська прем'єра документального фільму «Хворісукалюди» Юрія Речинського, який отримав головний приз «Серце Сараєво» в секції «Найращий документальний фільм» на Сараєвському кінофестивалі. 2 роки тому Юрій Речинський дебютував зі своєю короткометражкою «Sickfuckpeople» в національному конкурсі «Молодості». Той фільм режисер зняв самостійно. Цього року Речинський представляє на фестивалі фільм, знятий у копродукції з Австрією.
 
Легендарний фільм «За двома зайцями» на «Молодості» покажуть з відреставрованою українською фонограмою. Показ відбудеться 20 жовтня о 18:00 на Майдані Незалежності.02.10.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах