“Молодість” оголошує конкурс на найкращий тизер фестивалю: “Тільки Молодість, тільки хардкор!”


 
Зніми свій варіант ролика “Молодості” та отримай унікальний шанс засвітитися на великому міжнародному кіномайданчику! Найкращі ролики побачать тисячі глядачів перед сеансами фестивалю.

Основна тема конкурсу - “Тільки Молодість, тільки хардкор!”.
 
До участі допускаються художні або анімаційні фільми тривалістю до 60 секунд. Перевага надаватиметься лаконічній історії, що стосується кінофестивалю, незалежного кіно, Києва тощо. Всі роботи подані на конкурс будуть розміщені на офіційному youtube-каналі “Молодості”, а найкращі демонструватимуться на великому екрані. Роботи оцінюватиме оргкомітет “Молодості”.  Автори кращих тизерів отримають гостьову акредитацію та доступ на всі події фестивалю.
 
Дедлайн подачі заявок - 1 жовтня 2013 року. Перед початком зйомок відправте заявку на адресу program@molodist.com з поміткою “Тизер”
 
Умови участі, технічні вимоги, регламент та новини шукайте на сторінці конкурсу molodist.com/teasers2013

 

 
Технічні вимоги до файлів: формат .avi, компресія H.264, 1920х1080, 25fps; аудіо: 48 кГц, окремий файл. Максимальна тривалість титрів - 2 секунди. Титри можуть містити логотипи партнерів та спонсорів ролика. МКФ “Молодість” залишає за собою право розміщувати в кінці тизера титр з партнерами фестивалю та технічною інформацією.


11.09.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах