Аліна Орлова в Україні? - Так! На фестивалі «Moloko Music Fest». UPD!


Аліна Орлова
Аліна Орлова2 листопада в «Альта Экспо» (пр. Московский, 11 А) (раніше називали інші дату та місце - 30 жовтня, Мистецький Арсенал) відбудеться «MolokoMusicFest», організований компанією Esthetic Music, а хедлайнером якого стане литовська інді-зірка Аліна Орлова.

Оскільки «офіційні» джерела мовчать, AZH вирішив трохи погуглити.

Вперше інформація про фестиваль у мережі з’явилась після чату з гуртом Esthetic Education на сайті korrespondent.net, де Хусточка розповів про майбутнє дійство: «Розпочинати повинен Джоні Бардо (Альтер-его Луї Франка – прим. AZH). Далі виступатиме гурт Прозорі. Після них Щастя (свою участь у фестивалі підтвердили – прим. AZH), потім, здається Димна Суміш, Крихітка Цахес. Потім гості із зарубіжжя Аліна Орлова і Адам Бітті з Великобританії. А після вийдемо ми і щось зіграємо, але в несподіваному складі. І це буде щось несподіване… Ведучим буде Василь Васильцев… Взагалі, ми хочемо зробити фестиваль, де будуть молоді і перспективні гурти, які зараз коштують дешево, але через рік коштуватимуть дуже дорого».

Ще одне підтвердження прибуття Аліни Орлової в Україну дає найбільший і єдиний фан-сайт співачки alinaorlovamusic.com. Окрім Києва, рудоволоса діва свої чуттєві пісні заспіває також 31 жовтня у Харкові.

І, якщо ви нещодавно відвідували арт-клуб 44, то від перегляду журналу з анонсом музичних подій жовтня (де про цей фестиваль теж написано - дата там 30), вас міг відволікти хіба-що концерт гурту Outstars. Але іноді й ми буваємо уважними :)

А ось Василь Васильцев у інтерв'ю для сайту Наше Місто теж називає дату - 2 листопада.
"Що плануєш на майбутнє? Якісь концерти? Наступний альбом?
- На Halloween виступаю в клубі «Xlib» з дівчиною, яку ти мола бачити в сюжеті (ми з нею займаємося on-line і зіграємо вперше разом лише на концерті) + 2 листопада я виступаю на «МОЛОКО М`ЮЗІК ФЕСТ» (як музикант і в ролі ведучого) + зараз готую мастер- диск для випуску 2-го офіційного альбому.

Esthetic Education
Esthetic EducationP.S. Якщо комусь відомо більше про фестиваль і він може спростувати/підтвердити інформацію, пишіть нам на mail@azh.com.ua


13.10.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах