Moloko Music Festival 2009 – Adam Green, бі-сайди та дебютанти


Moloko Music Festival, що відбудеться 19 вересня, цього року проходить в рамках Гогольfest'у.

Moloko Music Festival, що відбудеться 19 вересня, цього року проходить в рамках Гогольfest'у. Організатором є компанія Esthetic Music. Місцем проведення стане другий поверх «Мистецького Арсеналу» (вул. Мазепи, 28-30). Головна особливість другого Moloko Music Fest`у — презентація b-side проектів українських музикантів. Ольга Пулатова з Flеur виступить разом з російською групою Verba. А учасники Esthetic Education, Юрій Хуcточка і Дмитро Шуров, представлять свої творчі розробки — проекти piss&laugh та PIANOБОЙ.

Про учасників:

Adam Green
Adam Green (США)

Американський розумник з гітарою Адам Грін торік записав альбом «Sixes and Sevens», який і презентуватиме в Києві. Якщо раніше музика Гріна більше асоціювалася з панк-фолком, то зараз — це мозаїка стилів, що часто нагадує творчість Бека. Сам Грін, у одному із недавніх інтерв'ю, коментує це так: «Я не заморочуюсь в музичних термінах і жанрах. Якщо я напишу пісню, що вписуватиметься в якийсь жанр - я викину її в смітник. Якщо пісня здається схожою на щось - я намагаюсь зробити з неї дещо зовсім відмінне».

У Гріна настільки яскравовираженний тембр голосу, що його не можна сплутати ні з ким. Гріну 28 років і він веде спосіб життя, який і належить вести молодій людині, що виросла в Брукліні, самому центрі богемного і музичного світу.

Слухати: myspace.com/adamgreen1

Adanowsky (Франція)

Бабуся і дідусь маестро Адановскі з Одеси, а тато — режисер Алехандро Ходоровскі, що зняв культовий фільм «Свята кров». «El Idolo» — перший сольний альбом француза, який до цього був басом-гітаристом Adrienne Pauly, — популярної у Франції співачки. Платівка була записана французькою мовою і перекладена на іспанську, оскільки вся музична діяльність Адановскі дуже популярна в Латинській Америці. Відразу після Moloko Music Fest`a музикант збирає речі і виїжджає на ПМП до Мексики. «Адановскі нагадує раннього Челентано, — розповідає Юрій Хусточка. — Він справжній мачо. У побутовому райдері француза немає пункту «дівчинки», але по його вигляду відразу зрозуміло: людина любить знаходитися в оточенні краси. Якщо в перших рядах стоятимуть хлопчики, концерт навряд чи удасться. А якщо там будуть дівчата — буде повний розрив».

Слухати: myspace.com/adanowsky

Tikkle Me (Швеція)

Шведки Фріда і Керін грають електропоп. У яскравих сарафанах дівчата розспівують дитячі вірші на серйозні і не дуже теми. Tikkle Me ось-ось закінчать роботу над дебютним альбомом, велику частину пісень якого вже можна відшукати в Інтернеті. У музичних журналах дует порівнюють і з групою Сlient, і з Сьюкси Сью. Тим часом шведки частіше говорять про спорідненість з іграшкою-роботом Tickle Me Elmo. А він уміє не так багато: кататися по підлозі від сміху, трясти кінцівками і відповідати на всі питання господаря двома фразами: "Ще-ще" і "Ой, не можу!"

Слухати: .myspace.com/tikkleme

PIANОБОЙ

Дитя рок-н-ролу, внучатий племінник Елтона Джона та духовний син Джона Леннона. Шматки роялю і душа в небесах — ось що залишається після його концерту. Перший хепенінг музиканта відбудеться на Moloko Music Fest`і.

piss&laugh

Музична розробка трьох учасників Esthetic Education — басиста Юрія Хусточки, гітариста Іллі Галушко і барабанщика Андрія Надольського. «Ця музика — поєднання наших музичних бажань, — розповідає Юрій. — Пісні пишуться виключно в лайф, притому, що все тісно зав'язано на комп'ютерах. У двох треках piss&laugh можна почути вокал Каші Сальцової. Вона якось зайшла до нас в студію забрати свій матеріал. Ми і попросили її що-небудь наспівати, це була справжнісінька імпровізація. Не виключено, що на фестивалі разом з нами на сцені з'явиться і сама Каша.

Слухати: myspace.com/pissandlaughh

Сергей Бабкин

У Сергія Бабкіна чотири концертні програми — для нього легше, ніж для будь-кого іншого знайти правильне звучання для певного місця, тим більше, такого незвичайного, як «Мистецький Арсенал». «Класика» — основна програма Бабкіна, яку він разом з флейтистом Сергієм Савенком зіграє в акустичному варіанті.

Слухати: myspace.com/sergeybabkin

О. Пулатова и Verba

У Ольги Пулатової, як і у Олени Войнаровськой, окрім Flеur, є ще декілька творчих розробок. Після проекту «Оля і Монстр» Пулатова зробила сольний проект разом з групою Verba. Ця російська команда за ініціативою журналу Rolling Stone в рамках проекту «Великий німий» написала музику до картини 1918-го року «Мовчи, смуток, мовчи» з Вірою Холодною в головній ролі. Фільм з саундтреком був виданий на DVD, а компакт-диск з музикою для фільму став першим альбомом в дискографії гурту.

Anniebri

Не так давно Юрій Хусточка, здивувавшись, відзначив, що половина дебютного альбому молодої одеситки Anniebri була записана на студії Esthetic Education. «В даному випадку це наша інвестиція в музичне майбутнє цієї країни, — розповідає Юрій. — Дамо молодому таланту показати себе публіці, піділлємо води в землю із зерном».

Слухати: myspace.com/brizhataya

Квитки: 120грн. (100грн. - з флаєром)

Матеріали за темою:

Конячка, Аліна - Moloko Music Fest 2008

З 11 по 27 вересня в Києві пройде «ГОГОЛЬ FEST 2009»


18.09.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах