1 квітня в Києві виступить культовий російський гурт Mooncake за підтримки embilight   

1 квітня (неділя)  AZH PROMO представляє спільний концерт культового російського гурту Mooncake та киян embilight - атмосферний інструментальний вечір із чудовим космічним візуальним супроводом.
  
Mooncake - московський інструментальний пост-рок колектив, який існує з 2006 року. Mooncake своєю музикою відкривають слухачам простір, космос в кожному життєвому предметі.  Її часто порівнюють з музикою Pink Floyd і Mogwai, при цьому колектив виробив свій власний, легко впізнаваний стиль і звук, основними відмінними рисами якого є: мелодія, атмосфера і вміння поєднувати полярні емоції від безвихідної печалі до ейфорії і захвату. 
 
На сьогодні Mooncake працюють над другим повноформатним альбомом, новий матеріал із якого буде представлено на київському концерті. 
 
Слухати: 
 

  
 
 

  
Кияни embilight концертують нечасто, але їхні виступи завжди створюють надзвичайну атмосферу, яку фани пам'ятають ще довго після концертів. Розмашисті звукові пасажі змінюються тихими ліричними композиціями з чарівним вокалом. Об’єднує їх одне - гармонія. Якщо шукати аналогії в світі музики, то це перш за все Sigur Ros, Jeniferever, Kyte, EF та Radiohead.
 
Цього разу embilight обіцяли представити дещо із нового матеріалу та зіграти кілька кращих старих композицій.
 
Нагадаємо, що це вже другий спільний виступ цих гуртів. Перший раз він відбувся два роки тому, фоторепортаж звідти за лінком: azh.com.ua/photoreportage/embilight_mooncake
  
 

 
1 квітня 
(неділя) 2012 р.
Двері відкриваються о 20:30
 
Місцепроведення: 
Underground Music Hall
пр-т Московський 13В
 
 

 

Квитки уже в магазині "Правда Б" (з 12-ї до 20-00)
(м. Льва Толстого, вул. Пушкінська 31-Б, тел. 067 452 33 30)
 
Перша партія (60 штук) по 90 грн. 
Наступна (90 штук) по 120 грн.
В день концерту 150 грн.
 
Замовлення квитків: promo@azh.com.ua
 
Організатор - AZH PROMO
www.azh.com.ua/promo
 
Зустрічі в соціалках:
facebook.com/events/352972864734354/
last.fm/event/3209906
vk.com/mooncake_kyiv10.03.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах