У Morcheeba вийшов новий альбом


Колись популярна тріп-хоп команда Morcheeba, як виявилося, нікуди не пропала і навіть випускає новий студійний альбом. Платівка, що отримала назву "Dive Deep", з'явиться на полицях музичних крамниць вже 4 лютого. Цього разу в записі альбому взяла участь ціла команда запрошених вокалістів, серед котрих Джуді Дзуке (Judie Tzuke) і Томас Дібдаль (Thomas Dybdahl).

Відтоді, як в 2003 році Morcheeba залишила вокалістка Скай Едвардс (Skye Edwards), гурт багато втратив. Останній альбом за участю Едвардс "Charango" (2002) увійшов у десятку найкращих альбомів року в Британії. Наступний "The Antidote" (2005) зайняв не найвищі позиції в чартах, незважаючи на те, що одна з його композицій була використана для реклами каналу Discovery Channel.

Кар'єра самої Едвардс після Morcheeba склалася досить вдало. В 2006 році вийшов її дебютний сольний альбом "Mind How You Go", котрий був доволі прохолодно зустрінутий британцями, але в інших країнах Європи мав великий успіх. Цього року голос Скай з'явиться як мінімум на двох альбомах: на її другому студійнику і на новій платівці Марка Коллінза (Marc Collins) з Nouvelle Vague. В основу цієї роботи увійшли пісні з популярних фільмів 80-х. Відомо, що Скай виконає пісню Девіда Боуї (David Bowie) "This Is Not America" зі стрічки 1985 року "Агенти Сокол і Сніговик" (The Falcon And The Snowman).

Джерело: music.djuice


04.02.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах