Морісі збирається виступити в Ірані


Morrissey

Легендарний лідер британської рок-групи The Smiths Морісі (Morrissey) оголосив про плани виступити з низкою концертів на Середньому Сході. У червні цього року співак планує відіграти кілька шоу в Ірані та Ізраїлі.

Зараз менеджмент виконавця веде переговори з урядом Ірану, де Морісі збирається виступити на одній сцені з місцевим поп-ідолом Каземом Аль Шахіром.

Всі заходи, що проводяться в країні, повинні бути узгоджені з Міністерством культури Ірану, яке заборонило до програвання більшість пісень західних артистів.

Офіційна відповідь від іранської влади ще не отримана, проте співак впевнений, що йому вдасться стати одним із перших представників західного шоу-бізнесу, що побували з гастролями в цій ісламській країні.

"Ці концерти є нашим головним пріоритетом на сьогоднішній день", - говорить менеджер Морісі Мерк Меркуріадіс. - "Так чи інакше, у нас будуть гастролі на Середньому Сході. Зокрема заплановано концерти в Єрусалимі та Бейруті. Ми дуже сподіваємося, що Морісі вдасться виступити і в Ірані".

Крім того Морісі сповістив про деталі своєї прийдешньої збірки кращих хітів, яка охоплює 20-річну сольну кар'єру знаменитого музиканта. Компіляція, яка отримала відповідну назву "Greatest Hits", потрапить на прилавки музичних крамниць 11 лютого.

На диск увійде 15 композицій, у тому числі й одна абсолютно нова пісня під назвою "That's How People Grow Up", покликана привернути інтерес слухачів до збірки. Вона ж буде випущена першим синглом з альбому 4 лютого.

Обмежене видання "Greatest Hits" буде доповнено бонус-диском із записом виступу Морісі в лос-анжелеському залі "Hollywood Bowl" в червні минулого року.

За матеріалами: newsru.ua


13.01.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах