На Форумі Видавців презентують 7-й номер журналу "Просто Неба"


Сьомий номер вуличного журналу "Просто Неба" презентують у межах 4-го Міжнародного літературного фестивалю, який, у свою чергу, відбувається під час 16-го Форуму Видавців у Львові. Про це 9 вересня повідомив поет і випусковий редактор журналу Грицько Семенчук.

"Цей номер вирізняється майже абсолютною літературністю. Подані матеріали й вірші дуже відомих українських письменників, що приїхали на Форум. До того ж, нові. Вміщено уривок "Лексикон інтимних місць" з майбутньої книжки Юрія Андруховича, вірші із нової книги "Лілі Марлен" Сергія Жадана, новий цикл віршів Богдани Матіяш "П’ять віршів про псів", – розповів Грицько.

Обличчям журналу цього разу став Володимир Єшкілєв. Він спробував себе у ролі бездомного у проекті "Без Ознак Мистецького Життя". Також ви знайдете інтерв’ю з незмінним автором проекту – фотографом Ростиславом Шпуком.

Загалом, за словами головного редактора журналу Мар’яни Сохи, журнал став більш професійним. Справді, тут є новини, репортажі, коментарі, статті на актуальну тематику, огляди ЖЖ, компакт-дисків, фільмів.

Знайти журнал "Просто Неба" можна на стендах виставки.

Джерело: Zaxid.net


10.09.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах