На Каннському фестивалі фільм Ларса фон Трієра "Антихрист" шокував глядачів


Ларс фон Трієр

Фільм іменитого данського режисера Ларса фон Трієра глибоко шокував Каннський кінофестиваль. Просто під час сеансу глядачі, серед яких були присутні кінокритики і журналісти, відкрито демонстрували свою неприязнь: відпускали їдкі коментарі з приводу фільму, голосно сміялися, ввикрикували і свистіли.

Таким чином, "Антихрист", головні ролі в якому виконали Шарлотта Генсбур і Уїллем Дефо, став найбільш обговорюваною картиною в Каннах. Крім того, багато присутніх в кінотеатрі Дебюссі обурило бажання фон Трієра присвятити фільм культовому російському режисерові Андрію Тарковському, пише NEWSru.com з посиланням на Reuters.

Негативну реакцію глядачів багато в чому спровокував надлишок детально знятих сцен насильства, зокрема сексуального характеру. Так, "Антихрист" починається із стилізованої сцени смерті дитини, при цьому чорно-білий епізод знятий в сповільненій зйомці.

За сюжетом, герой Дефо, терапевт, намагається допомогти своє дружині справитися з депресією, яка охопила її після втрати улюбленої дитини. Для реабілітації подружня пара вирішує виїхати в покинуту лісову хатину, проте раптово жінка втрачає контроль над своїми відчуттями і починає катувати саму себе і свого чоловіка.

Варто відзначити, що сам фон Трієр, що отримав в 2000 році головний приз кінофестивалю Канн за фільм "Танцююча в темноті", не особливо звертає увагу на негативні відгуки критиків. За словами 53-річного режисера, зйомки "Антихриста" стали для нього свого роду "терапією", яка вивела його з тривалої на 2 роки депресії. "Я нічого не можу сказати в захист "Антихриста"... єдине - це моя абсолютна віра у фільм - найважливіший фільм у всій моїй кар'єрі", - признався Ларс фон Трієр відразу після провального показу.

Джерело: NEWSru.ua


19.05.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах