4 вересня відбудеться відкриття виставки фотографа Наойя Фуджиширо "Маленькі штучки"  
4 вересня о 19:00 у галереї Brucie Collections  відбудеться відкриття виставки фотографа Наойя Фуджиширо "Маленькі штучки".  До уваги прихильників сучасної художньої фотографії буде запропоновано роботи японського фотографа Наойя Фуджиширо – майстра натюрморту з оригінальним та цікавим поглядом, що перетворює підчас звичні речі на яскраві візуальні враження. 
 
Наойя Фуджиширо (Naoya Fujishiro) народився у 1977 році у префектурі Аічі, Японія. Інтерес до фотографії став головним захопленням автора після переїзду у Ванкувер, Канада, у віці 22 років. Завзятий мандрівник, Наойя пересік всю країну на велосипеді, фотографуючи, перш за все, живу природу. Повернувшись у Японію в 2001 році, фотограф зосередився на студійній роботі та предметній зйомці. Останні вісім років Наойя Фуджиширо живе та працює в Нью-Йорку. 
 
Фотографію Фуджиширо відрізняє тонке відчуття естетики, внутрішній краси кожного предмета, що потрапляє у об’єктив його камери. Серед величезної кількості предметних фотографій, які наповнюють фотографічні банки та сторінки журналів, роботи автора відокремлюються чудовим володінням композицією, сміливими колірними рішеннями та нетривіальним баченням форми, що примушує "оживати" відображенні об’єкти, чи то пелюстка квітки, чашка кави, елемент одягу або краплини води. "Фотографія – дзеркало відчуттів кожного фотографа. І перш ніж починається сама зйомка – робота зі світлом, кутом зйомки та кольором – я прислуховуюсь до себе у пошуках тієї миті, коли я відчуваю заворожливу красу", – каже Наойя. 
 
На рахунку Фуджиширо – колективні виставки, співпраця з найвідомішими виданнями, такими як New York Times Magazine. Автор є володарем престижних професійних нагород, серед яких друге місце на конкурсі PX3 у 2012 році, його фотороботи три роки поспіль відзначено в числі найкращих на фотоконкурсі International Photographic Awards. Цього року Наойя Фуджиширо став переможцем конкурсу Сommunication Аrts Photo Annual.
 
Побачити та придбати обрані фотонатюрморти Наойя Фуджиширо усі бажаючі зможуть у галереї Brucie Collections починаючи з 5 вересня до 13 жовтня 2013 року.
 
   

Адреса:
Галерея Brucie Collections
вул. Артема, 55б
+380 (44) 205 42 64

20.08.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах