New Century Classics приїдуть в Україну


Ми раді повідомити вас, що один із найцікавіших польських пост-рок гуртів -  New Century Classics - підтвердив свою участь у осінньому міжнародному фестивалі  Wanderlust Instrumental Music Festival, який пройде в чотирьох містах - Варшаві, Кракові, Львові та Києві. Про деталі фестивалю та інших його учасників ми повідомимо дещо згодом, а зараз про таке:

На початку липня ми взяли інтерв’ю та зняли тейкевей із гітаристом та засновником New Century Classics Мареком Камінскі.

Марек приїжджав у Львів із гуртом Let Me Introduce You To The End, де вони дали кілька концертів у рамках фестивалю “Fort.Missia”.

Нові матеріали з’являться на на нашому сайті найближчим часом. Слідкуйте за оновленнями.  

Найкласичніший у розрізі нового століття гурт New Century Classics з часу створення у 2006 році встиг записати альбом та 2 EP, що були високо відзначені не тільки польською, а й міжнародною пресою.  Зараз колектив зазнав певних змін і знаходиться в роботі над другим альбомом реліз якого відбудеться цієї осені.  Дебютний альбом “Natural Process” доступний для вільного прослуховування та звантаження за “вашою ціною” на сторінці newcenturyclassics.com

Вибрані композиції:

New Century Classics - Congratulate You, Where

New Century Classics - Children of an Uncertain Future

New Century Classics -  Buddha Pilot

 
 
Lights Dim (Краків, Польща) - проект музиканта Марека Камінськего / Marek Kamiński, який у мініатюрній формі поєднує звуки класичного фортепіано, акустичної гітари та згенерованого на комп’ютері ембієнтного тла.
 

 Lights Dim - Peter Falk  

  
 Lights Dim - Moth

Послухати його дебютний альбом “Starlit Corners of Our Homes” можна тут: lightsdim.bandcamp.com
 

14.07.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах