Триває подача заявок на безкоштовний курс МЕДІА-АРТ ДЛЯ ПРАКТИКІВ та реєстрація на вільний лекторій


Інноваційна теоретично-практична програма для молодих художників, що прагнуть працювати на межі мистецтва, новітніх технологій і сучасної науки. Потужна інформаційна платформа для широкого кола зацікавлених.
 
Навчання безкоштовне та відбуватиметься у форматі щомісячних 4-денних блоків з березня до червня 2013 року. Кожен блок матиме 2 частини – теоретичну з лекціями та практичну з воркшопами, майстер-класами, обов’язковими домашніми завданнями та презентацією фінального проекту кожного учасника. Лекційна частина буде відкрита для широкої аудиторії за попередньою реєстрацією на сайті НХШ.Практична частина призначена для відібраних на конкурсній основі 25-30 учасників з усієї України.
 
Такі різновиди медіа-арту як sound art, світлова інсталяція, відео-арт, відео та інтерактивна інсталяція, net.art, робоскульптура та біо-арт будуть представлені D-Fuse (Велика Британія), Light Surgeons (Велика Британія), Крісом Вейглем (Австрія), Анною Зарадни (Польща), Олексієм Шульгіним (Росія), Вадимом Смахтіном та Едуардом Хайманом (Росія), Дмитром Булатовим (Росія) та Tenpoint (Україна).
 
Ми запрошуємо всіх зацікавлених у історії, теорії та практиці сучасного медіа-арту на відкритий лекторій курсу. Реєстрація обов’язкова на сайті НХШ.
 
Аплікаційна форма на участь у практичному курсі приймається до 20 лютого 2013 року включно.
Організатор: Культурний Проект
 
детальніше: newartschool.org
 
РЕЄСТРАЦІЯ НА ЛЕКТОРІЙ ВІЛЬНОГО ВІДВІДУВАННЯ "НОВОЇ ХУДОЖНЬОЇ ШКОЛИ: МЕДІА-АРТ ДЛЯ ПРАКТИКІВ"
 

12.02.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах