Nine Inch Nails продовжили справу Radiohead, розповсюджуючи новий альбом у мережі


Американська рок-група Nine Inch Nails лише за перший тиждень продажу в інтернеті свого альбому Ghosts I-IV заробила 1,6 мільйони доларів США. Диск, який складається з 36 інструментальних треків, вийшов 2 березня. Платівка поширювалася виключно через офіційний сайт команди, при чому меломанам пропонувалося або безкоштовно завантажити 9 композицій у гарній якості, або за 5 доларів завантажити повністю весь альбом.

Не зважаючи на таку популярність платівки, вона не потрапила до чарту Billboard через те, що цей авторитетний журнал не враховує інтернет-продажі.

Nine Inch Nails – не піонери у справі поширення своїх доробків через Мережжя. Раніше до такого самого способу вдалися і Radiohead. Щоправда, лідер Nine Inch Nails Трент Резнор (Trent Reznor) звинуватив своїх британських попередників у "нещирості", тому що їхні mp3-треки були доволі поганої якості.

Nine Inch Nails (з англ. дев’ятидюймові цвяхи) – американська група, створена Трентом Резнором у 1988-му році у Клівленді, штат Огайо. Як основний продюсер, співак, автор текстів і музики Резнор є єдиним офіційним учасником колективу. Після запису чергового альбому, фронтмен групи, як правило, наймає музикантів, з якими вирушає у концертне турне на підтримку диску. Колектив працює у жанрі ідастріал рок і в інших експериментальних напрямках сучасної музики.

Джерело: ФДР


18.03.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах