Ноел Галлахер - один із лідерів британської групи Oasis - став батьком


Один із лідерів британської групи Oasis Ноел Галлахер вдруге став батьком. Подруга музиканта Сара Макдональд народила хлопчика, якого назвали Донован Рей Макдональд Галлахер.

За словами прес-аташе музиканта, дитина народився здоровою, малюк і його мати почувають себе чудово. Це перша дитина Галлахера і Макдональд, які разом уже сім років. У музиканта також є дитина від першого шлюбу - 7-річна донька Анаіс.

Галлахер-старший не сумнівається, що його спадкоємець стане таким ж відомим, як і він - про що і повідомив своїм друзям відразу ж після народження Донована. Стало відомо, що спочатку музикант планував дати своєму синові ім'я Свен - на честь нинішнього тренера своєї улюбленої футбольної команди Манчестер-Сіті Свена Горана Еріксона, але проти цього категорично виступила мати дитини.

21 жовтня група Oasis випустить новий сингл Lord Don't Slow Me Down, що випускається в підтримку концертного DVD Oasis під такою ж назвою, реліз якого відбудеться 29 жовтня. До DVD увійдуть матеріали, зняті під час світового туру Oasis, який проходив у 2005-2006 роках.


26.09.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах