Новий трек Radiohead присвячено пам'яті останього ветерана 1-ї світової війни


Сьогодні вранці Radiohead виклали на своєму сайті нову пісню для звантаження. Прем’єра треку під назвою «Harry Patch (In Memory Of)» відбулась кілька годин тому під час ранкової передачі «Today» на BBC.

Трек присвячено пам’яті Гаррі Петча, останнього ветерана першої світової війни, який помер нещодавно. У своєму блозі Том Йорк пояснює:

«Нещодавно у віці 111 років помер останній із ветеранів 1-ї світової війни Гаррі Петч. Кілька років тому я чув дуже емоційне інтерв’ю з ним у передачі «Today» на Radio4. Те, як він говорив про війну, мало на мене величезний вплив. Це стало натхненням для пісні, яку ми записали за пару тижнів до його смерті. Ми зробили її наживо в абатстві. Струнне аранжування зробив Джонні [Грінвуд]. Я дуже сподіваюсь ця пісня у найкращій мірі стане присвятою останньому з тих, хто вижив тоді. Було б дуже просто для нашого покоління забути справжній жах війни, без таких як Гаррі, щоб нагадували нам. Сподіваюсь, ми не забудемо. І як сам Гаррі сказав: «Незалежно від уніформ, які ми носили, ми всі були жертвами».

Доходи від цієї пісні підуть на допомогу Британському легіону.
Для миру і взаєморозуміння».

Пісню можна звантажити звідси за £1.

Harry Patch (In Memory Of)

“i am the only one that got through
the others died where ever they fell
it was an ambush
they came up from all sides
give your leaders each a gun and then let them fight it out themselves
i’ve seen devils coming up from the ground
i’ve seen hell upon this earth
the next will be chemical but they will never learn”

Слухати:
05.08.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах