Ліам Галлахер написав триб’ют Джону Леннону


Фронтмен Oasis Ліам Галлахер (Liam Gallagher) здивував своїх фанатів, музикантів гурту і навіть свого брата Ноеля (Noel Gallagher) композицією, присвяченою своєму кумиру Джону Леннону. Пісня "I’m Outta Time", у якій звучить уривок одного з інтерв’ю з легендарним "бітлом", вийде як сингл із нового альбому Oasis "Dig out Your Soul".

Із покійним "бітлом" у Ліама особливі взаємини. На честь нього він назвав свого сина Ленноном. Окрім того, Галлахер-молодший не втомлюється торочити про своє нематеріальне спілкування з Джоном Ленноном, ось тільки в це не вірить навіть його 8-річний синок.

Що стосується нового альбому, то Ліам написав для нього аж три композиції. Навіть Ноель, зазвичай скупий на похвалу взагалі і для молодшого брата зокрема, зізнавався пресі, що в Ліамі зріє справжній талант. В одному зі своїх інтерв’ю британському журналу NME Галлахер-старший сказав: "Ви не чули й половини того, що може Ліам. Якби він тільки не лінувався закінчити деякі свої пісні (а їх близько сорока), ви мені повірили б. Але це прокляття Галлахерів – незакінчені справи".

Джерело: music.djuice.com.ua


17.06.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах