Гурт Oasis розпався


Вокаліст Oasis Ліам Галлахер сказав, що не сподівається на повернення колективу на сцену.

oasis

Вокаліст Oasis Ліам Галлахер сказав, що не сподівається на повернення колективу на сцену. Таку заяву музикант зробив у бесіді з британським виданням The Times. До появи цього інтерв'ю доля гурту залишалася неясною. За словами співака, Oasis перестали існувати відразу після того, як про відхід з гурту оголосив її лідер, брат Ліама Ноель Галлахер.

"Oasis більше немає. Я думаю, ми всі чудово це розуміємо. Те, що ми робили, було прекрасне. Мені подобалося виступати, їздити на гастролі. Мене ніколи не пригноблювала творчість у складі Oasis. Але ніщо не триває вічно", - відзначив вокаліст колективу.

Відповідаючи на питання, чи можливе існування Oasis як сольного проекту Ліама Галлахера, співбесідник The Times відповів негативно. "З Oasis покінчено", - резюмував він.

Формально датою розпаду Oasis можна вважати 28 серпня 2009 року, коли гітарист і автор більшості пісень групи Ноель Галлахер розмістив на офіційному сайті команди повідомлення про відхід з колективу. Це коротке звернення до прихильників з'явилося незабаром після того, як Ноель і Ліам серйозно посварилися після концерту Oasis в Парижі. У своєму посланні музикант підкреслив, що більше не може працювати разом зі своїм братом. "Люди можуть говорити із цього приводу все, що їм надумається, але я просто не можу працювати з Ліамом ні дня", - писав старший з братів.

Пізніше на сайті Oasis з'явилося друге послання від Ноеля Галлахера. Цього разу він повідомляв про те, що пішов з гурту у зв'язку з "грубим словесним залякуванням" його сім'ї, друзів і товаришів. Ніяких подробиць про те, хто і чому залякує Галлахера і його близьких, в тексті повідомлення не було. Після цього Oasis не з'являлися на публіці і не робили офіційних коментарів з приводу продовження творчої діяльності без лідера колективу. Першим учасником гурту, що порушив мовчання, став басист Енді Белл, який 28 вересня виступив як діджей на святкуванні десятиліття з дня заснування лейблу Heavenly Records. Проте, він не розповів ніяких подробиць про те, що відбувається з Oasis.

Багато колег Oasis стверджували, що у результаті брати Галлахери помиряться і знов приступлять до спільної роботи, як це неодноразово було у минулому - обидва вони славляться непростим характером і регулярно сваряться і лаються, проте завжди залагоджують конфлікти. Шанувальники гурту також чекали возз'єднання Oasis, проте 8 жовтня Ліам Галлахер поклав край розповсюдженню чуткам з приводу ситуації, що склалася.

Розмовляючи з The Times, музикант, проте не виключив, що в майбутньому йому і його братові вдасться забути подію, і вони зможуть знов налагодити спілкування. Він також підкреслив, що в даний час думає про те, як і в якій якості продовжити кар'єру музиканта.

Зазначимо, група Oasis не виступатиме в Пекіні та Шанхаї - їхні концерти були скасовані рішенням влади Китайської Народної Республіки. Організатори виступів розповідають, що міністерство культури Китаю нещодавно виявило, що Ноель Геллахер в 1997 році виступав на заході, організованому рухом за незалежність Тибету. А рік тому лідера британської групи Oasis Ноеля Галлахера було госпіталізовано з підозрою на перелом ребра і розрив зв'язок після нападу чоловіка, що вискочив на сцену під час виступу групи на фестивалі в Торонто. Нападник Деніел Салліван накинувся на Галлахера під час виконання пісні Morning Glory прямо посеред виступу колективу на фестивалі V Festival. Салліван підійшов до співака з-за спини і зі всієї сили штовхнув його на мікрофони, що стояли попереду.

Гурт Oasis був заснований братами Галлахерамі в 1991 році. За час свого існування колектив випустив сім альбомів, кожний із яких піднімався на вершину національного чарту альбомів. Останній диск гурту - "Dig Out Your Soul" - вийшов у 2008 році.Джерело: NEWSru.ua
фото: NME


09.10.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах