На лідера гурту Oasis Ноеля Галлахера напали прямо на сцені фестивалю в Торонто


Лідер британської групи Oasis Ноель Галлахер госпіталізований з підозрою на перелом ребра і розрив зв'язок після нападу чоловіка, що вискочив на сцену під час виступу групи на фестивалі в Торонто, повідомляє The Times.

Нападник Деніел Салліван накинувся на Галлахера під час виконання пісні Morning Glory прямо посеред виступу колективу на фестивалі V Festival. Салліван підійшов до співака з-за спини і зі всієї сили штовхнув його на мікрофони, що стояли попереду.

Музиканти були вимушені перервати виступ. Постраждалого Галлахера відвезли в лікарню, учасники групи, що залишилися, продовжили концерт після 15-хвилинної перерви.

Порушника відразу затримали охоронці, а потім він був переданий до рук поліції. Зараз Салліван відпущений на свободу до 24 жовтня, коли він повинен буде з'явитися до суду по звинуваченню в нападі.

Зараз інформації про подальші виступи групи поки немає. 12 вересня Oasis повинні дати концерт в Нью-Йорку.

Це вже не перший випадок переслідування лідера Oasis. Минулого року Ноель Галлахер звернувся в поліцію з проханням захистити його від переслідувань психічно неврівноваженого прихильника гурту, що звинуватив рокера в крадіжці пісень.

Джерело: NEWSru.ua


16.08.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах