Oasis vs Blur: комерційне продовження


Босси британського телеканалу BBC Two, по котрому транслюється шоу "Слабка ланка" (Weakest Link), мають намір стикнути потилицями двох непримирних бріт-поп конкурентів Oasis і Blur. Переговори з Ліамом і Ноелем Галлахерами (Liam, Noel Gallagher), які представляють Oasis, і їх "заклятими друзями" Деймоном Албарном (Damon Albarn) і Алексом Джеймсом (Alex James) з Blur йдуть повним ходом. Поки музиканти не дали конкретної відповіді, але телевізійники впевнені в успіху проекту. Вже навіть запланована решта учасників "телегри року". Серед них Бретт Андерсон (Brett Anderson) з Suede, Джастін Фрішменн (Justine Frischmann) з Elastica, Джарвіс Кокер (Jarvis Cocker) з Pulp і Джеймс Дін Бредфілд (James Dean Bradfield) з Manic Street Preachers.

Всі вищезгадані музиканти володіють двома спільними якостями: вони належать до бріт-попу і, м'яко кажучи, недолюблюють один одного. Відтоді, як в Британії розверзлася бріт-поп війна, ініціаторами котрої вважають якраз учасників гуртів Blur і Oasis, пройшло вже більше 10 років.

"Ці хлопці навіть не збиралися відтоді разом в одному приміщенні. Звести їх на нашій передачі один з одним і примусити змагатися буде захопливим видовищем! - каже один із організаторів телегри. - Це, безумовно, стане справжнім шедевром телебачення. До того ж, Ноел зізнався, що є шанувальником "Слабкої ланки".

За матеріалами: music.djuice


19.01.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах