Oasis завершують роботу над новим альбомом


Oasis

Брати Галлахери цього тижня серйозно засіли в одній із лос-анджелеських студій. Хлопці поспішають закінчити роботу над своїм останнім, сьомим студійником. За великим рахунком, залишилося кілька дрібниць - звести вже записані минулого року в лондонській студії Abbey Road Studios композиції так, щоб їх послідовність звучала гармонійно. Але Ноел і Ліам підходять до питання творчо, а тому без суперечок не обходиться.

В міні-інтерв'ю ресурсу NME.com Ноел зізнався, що він спочатку неохоче відгукнувся на ідею брата звести альбом у Лос-Анджелесі, але вже в процесі роботи цілком розслабився й отримав масу задоволення.

"Зізнаюся, я трохи нервував, думаючи про поїздку до Америки. Я почував себе героєм "Зоряних війн", що летить на маленькому космічному кораблику до Зірки Смерті, - каже музикант. - Я думав: "Чорт, там же повно патлатих ідіотів, реперів, рокерів. Я не хочу з ними стикатися". Але, як тільки ми подолали початковий бар'єр, я відчув себе набагато краще. В Америці ми були наче в своєму мікро-світі".

Мабуть тому Ноел й вважає за краще проводити якомога більше часу в студії. Але, так чи інакше, робота над альбомом скоро закінчиться і йому доведеться вийти назовні.

Реліз нової платівки запланований на весну. І хоча все вже практично готово, брати не повідомляють широкому загалу ані як буде називатися альбом, ані коли саме він з'явиться в магазинах.

За матеріалами: music.djuice


13.01.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах