8 березня в Києві відбудеться вечірка до 100-річчя 8 березня за участі Crocodiles in Tights


 
В рамках проекту "Феміністична Офензива" в клубі Sullivan Room (Прорізна 8) відбудеться святкова вечірка до 100-річчя 8 березня. 
 
Участь візьмуть:
Crocodiles in Tights (Kremenchug, UA),
DJ Eddy (Amsterdam, ND)
 
Вхід - 30 грн.
Початок о 19.00
 
Більше про групу Crocodiles in Tights читайте в інтерв'ю від AZH
 
“Феміністична Офензива” – спільна ініціатива Центру візуальної культури Києво-Могилянської академії, ГО “Інсайт” і Представництва фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні. Партнерами проекту є Французький Інститут в Україні, Посольство Франції в Україні, Польський інститут в Україні, Посольство Іспанії в Україні, Міжнародний фестиваль жіночого кінематографа в місті Кретей (Франція).
 
Проект “Феміністична Офензива” приурочений до 100-ї річниці Міжнародного жіночого дня, що вперше відзначався у березні 1911 року в Німеччині, Австрії та інших країнах Європи. Ідея 8 березня – це боротьба за рівність прав жінок і чоловіків. Найвідомішим в історії Міжнародним жіночим днем було 8 березня 1917 року: тисячі жінок-робітниць вийшли на масові страйки у Петрограді (Санкт-Петербурзі), цим самим розпочавши Жовтневу революцію. Та згодом ґендерна рівність стала чистою декларацією, що змусила радянських жінок тяжко працювати і при цьому вести домашнє господарство та виховувати дітей. Сучасне українське суспільство є особливо патріархальним: жінок експлуатують в економіці, дискримінують у політиці, культурі та повсякденному житті. Замість дня боротьби за рівність 8 березня перетворилося на квіткову профанацію, яка нагадує жінкам про їхню “особливість”.
 
“Феміністична Офензива” прагне відновити ідею 8 березня як дня боротьби за права жінок. Проект об’єднує знання, мистецтво та політику з метою пошуку нових стратегій подолання ґендерної нерівності. Мета “Феміністичної Офензиви” – привернути увагу громадськості до порушення прав жінок у оплаті праці, прийнятті політичних рішень, доступі до керівних посад, репродуктивних правах і культурних стереотипах.
 
У рамках проекту “Феміністична офензива” відбудуться:
-     кінофестиваль “Жінка з кінокамерою” (2-8 березня, кінотеатр “Жовтень”);
-     науково-практична конференція “Фемінізм сьогодні” (7-13 березня, Центр візуальної культури НаУКМА);
-     демонстрація за права жінок в Україні (8 березня, 14-00, ст.м.”Арсенальна”).

  


03.03.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах