Оголошення на eBay: продається душа музиканта


В інтернет-магазинах напередодні Різдвяних і новорічних свят панує справжній ажіотаж. Пропозиції продавців бувають дуже несподіваними. Один молодий британець хотів продати на інтернет–аукціоні eBay… власну душу.

24-річний Данте Нокс живе у містечку Борнмас на півдні Англії. Він музикант, член групи ПАРАДИГМ. Як каже Данте, як не намагався, так і не знайшов креативної праці для себе. Тоді він звернувся до популярного Інтернет-аукціону eBay. На цьому «електронному базарі» можна придбати все, що завгодно – від вживаних шкарпеток до антикварних виробів. Данте Нокс виставив на аукціон в розділі «вживане» – те, що товаром власне кажучи назвати досить важко - свою власну душу. Початкову ціну для торгівлі він визначив у двадцять п’ять тисяч фунтів. Отримані гроші Данте планував інвестувати в свою експериментально-музичну групу.

Однак незадовго до завершення аукціону адміністратори eBay заблокували лот Данте Нокса як такий, що суперечить правилам торгівлі. Згідно з правилами аукціону, неможна виставляти на продаж нічого, що не є предметним, включно із духами, привидами і чиїмись персональними душами.

Нокс зізнався журналістам, що дуже розчарований рішенням адміністрації. Каже, що конкретних покупців так і не знайшлося, хоча інтерес до його душі в інтернеті був чималий. Найбільше, за словами музиканта, йому писали віруючі, які намагалися переконати продавця «не вдаватися до гріха».

Джерело: DEUTSCHE WELLE // Олекса Довгий


18.12.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах