Оголошено переможців премії Mercury Music Prize


Вчора, 4 вересня у Лондоні відбулася церемонія вручення престижної премії Mercury Music Prize. Головними героями вчорашнього вечора стала британська команда Klaxons, якій вдалося у боротьбі за приз обійти таких виконавців, як Arctic Monkeys, Емі Вайнгаус, Dizzee Rascal та інших. Klaxons отримали Mercury Prize за свою дебютну платівку Myths of the Near Future, котра досягла другого місця у британському чарті у лютому цього року.

Учасники колективу, які вийшла на сцену за своїм призом, мали дещо розгублений вигляд, але заявили, що заслужили на цю нагороду. «Мене не здивувало те, що нам вдалося обійти Вайнгауз, хоча саме її вважали фаворитом церемонії. Її альбом непоганий, але це ретро-запис, а ми намагалися вийти за межі стилів і записати дещо справді неординарне», - сказав вокаліст команди Джеймі Рейнольдс.

Крім почесного титулу Mercury Music Prize група отримала грошову нагороду у розмірі 20 тисяч фунтів стерлінгів. За словами учасників Klaxons, усю суму вони перерахують у благодійні фонди. Редактор британського музичного видання NME, Конор МакНіколас, сказав про хлопців наступне: «Мета, яку ставили перед собою Klaxons, - створити музику майбутнього. І їй це вдалося. Такий альбом міг з’явитися тільки у Великій Британії і тільки у цей час. Це надзвичайно цікавий та багатогранний диск».

Klaxons – молодий колектив, сформований у 2005-му році. Творчість групи називають найчастіше dance punk та new rave. Myths of the Near Future – дебютна платівка групи, яка надійшла у продаж у січні 2007-го року.

Mercury Prize – престижна премія, яку щорічно вручають авторам найкращого альбому у Великій Британії та Ірландії. Журі премії беруть до уваги під час оцінювання дисків виключно художню цінність, а комерційний успіх виконавця значення не має. Премію Mercury Prize започаткували у 1992-му році, як альтернативу Brit Awards. У різні роки переможцями премії ставали Primal Scream, Franz Ferdinand, Antony and the Johnsons, Portishead, Pulp, Suede, PJ Harvey та інші.

За матеріалами: ФДР, Associated Press, DotMusic.com та NME


06.09.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах