Музичні уїкенди в центрі Києва в рамках проекту "Відкрита Брама"


Гарна новина для любителів концертів у незвичних місцях! AZH mag вирішив поділитися зі своїми читачами рецептом гарного вікенду.
 
Якщо сьогодні (пт) чи завтра (пт.) ввечері ви забажаєте прогулятись в центрі Києва, але будете «приємно» здивовані перекритим Майданом Незалежності, й поїдете, наприклад, до Золотих воріт, то на виході з метро почуєте дивовижні звуки (ми не про звуки фан-зони Євро-2012)), а про ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНУ ЕЛЕКТРОННУ МУЗИКУ від ZAVOLOKA /ua/ та вже добре знаних в Україні KARBIDO /pl/ у музеї «Золоті ворота» - така собі альтернативна музична програма, яку Польський інститут у Києві приурочив до Чемпіонату Європи з футболу. 
 
На думку організаторів, це найкраща нагода представити найцікавіші музичні колективи Польщі та України – коктейль звуків в одній з найдавніших будівель Східної Європи. Програма «Відкритої брами» охоплює такі музичні напрями: рок (1-2.06), експериментальна електронна музика (8-9.06), джаз (12-13.06) та класичну й нову музику (22-23.06). 
  
 
 
Редакція AZH минулого вікенду вирушила на розвідку… й потрапила на рок-концерт українського гурту Гапочка та The Poise Rite - такий собі Океан Ельзі «по-польськему». Фото- та відеозвіт дивіться тут. Й ще додамо, що шалених футбольних фанів ми не побачили, публіка була приємна, а вхід безкоштовний.
 

TEN


08.06.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах