Останній зимовий вечір у Києві стане вечором пост-року


Silence Kit (Росія) & Coala Pascal (Україна)

29.02.2008
Початок о 19.00
Клуб «Хліб»
(вул. Фрунзе, 12)
Вхід - 50грн.

silence_kit

Узявши інструментальну музику за основу, пост-рокери із Росії зуміли досягти абсолютно особливого, несамовитого звучання, що паралізує й зачаровує. Безліч специфічних ефектів, якими користуються Silence Kit, створюють неповторний конгломерат звуків, упорядкованих чіткою ритмічною структурою. У їхніх композиціях поєднуються і атмосферність, і раптова різкість.

Гурт був заснований у квітні 2002 року, а вже під кінець року виходить дебютник «Silence kit», який хлопці поширювали безкоштовно. З того часу колектив неодноразово оновлювався, проте з кожним новим альбомом, експериментуючи і відкриваючи різноманітні грані своєї творчості, чимраз більше вражав своїх прихильників.

Silence Kit виступали на одній сцені разом із Piano Magic, Red Sparowes, зі Skin, екс-солісткою Skunk Anansie, брали участь в міжнародних фестивалях Stop The Silence та Avant 2007.

Запис найновішого, третього студійного альбому - The Great Red Spot - розпочато іще 2005 року. Але через смерть віолончеліста роботу призупинено. Вийшла платівка минулого року, наразі це єдиний гітарний реліз від Сайленс Кіт.

silence_kit

«Silence Kit — можливо, краще, що трапилося з російською незалежною музикою в цьому десятилітті», - так написав російський журнал «Афіша». Переконатися в цьому ви зможете в останній день зими, а поки пропонуємо вам відвідати myspace.com/silencekitmoscow

coala_pascal

Щодо киян Coala Pascal, то в 2007 вони тільки розпочали свою історію. Як повідомляється на http://coalapascal.kiev.ua/ target=_blank>домашній сторінці гурту, ідея його створення «народилася 18 травня 2007 року, просто у вигляді джему на кілька репетицій. Як виявилося згодом, цього було мало. Хлопці вирішили продовжити свою творчість, за основу взявши стилістику пост-року та додавши музиці електронного колориту з елементами ембієнта і шугейзу».


Дивитись афішу
. Цей банер ви можете додати на свою домашню сторінку:

Silence Kit & Coala Pascal


04.02.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах