Вразливість і мужність Sharon van Etten у новому відео від Karen Collins


Чудове, контрастне і прохолодне відео від Sharon van Etten. Можна безкінечно розглядати її татуювання на руках, родинки та архітектуру тіла, поки вона розповідатиме про їхню любов. І ще, можна мугикати "it's our love...."  
 
"Коли я вперше зустріла Шерон, я була вражена її вразливістю та мужністю і мені хотілося передати це у відео. - каже Карен Коллінс, режисер кліпу "Our Love" - "І протягом роботи я почувалася привілейованим свідком чогось дуже особливого. Для ще більшої інтимності вона не відкриває своїх очей протягом усього відео. Але у Шерон найгарніші у світі очі, тому мені було дуже шкода робити так. На щастя, вона відкриває їх у кінці."
 
"Працювати з Карен - це просто мрія, - ділиться думками Sharon van Etten. - Ми сіли разом і говорили про образи і почуття, і відстань у порівнянні зі зв'язком, світло у порівнянні з темрявою - з думкою про Тарковського артикулювати красою у приміщенні і повільності. "Our love" про когось, хто усвідомлює, що залишити кохання у минулому так само чудово, як бути закоханим. Це також може бути певним чином відродження і оновлення, надихаюче та радісне, навіть у темряві та смутку."

  


05.08.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах