У в PinchukArtCentre відкрились 2 нові виставки


Ніколас Глобо


30 жовтня в PinchukArtCentre відкрилися дві нові виставки сучасного мистецтва: виставка 21 номінанта міжнародної премії Future Generation Art Prize (FGAP), заснованої Фондом Віктора Пінчука, і персональна виставка Такаші Муракамі, всесвітньо відомого художника і одного з патронів FGAP.

Як повідомили в PinchukArtCentre, виставка 21 номінанта міжнародної премії Future Generation Art Prize представить роботи художників з Лівану, Туреччини, Китаю, Швеції, Великобританії, Південної Африки, Австрії, Бразилії, Канади, Румунії, США, Куби, Чехії, Нідерландів, Італії, Німеччини, Мексики та України.

Роботи, представлені на виставці, були відібрані з більш ніж шести тисяч заявок, отриманих від молодих художників зі 125 країн світу. У рамках виставки журі конкурсу вибере й оголосить ім`я володаря головної премії на церемонії нагородження, яка відбудеться 10 грудня 2010 року в Києві. Переможець конкурсу отримає $ 60 тисяч готівкою і $ 40 тисяч у вигляді гранту на створення нових творів мистецтва. Паралельно з виставкою 21 номінанта премії FGAP проходитиме персональна виставка Такаші Муракамі - одного з Патронів премії FGAP.

Спеціально для своєї виставки у Києві Муракамі створив дві нові роботи - шпалери і нову живописну картину, об`єднавши їх із трьома іншими відомими творами: Прикольні квіти, Містер DOB у дивному лісі та Імператор і його нове плаття. "Виставка демонструє традиційні основи в його творчості, що сягають корінням в японську культуру, і тісний зв`язок із сучасною поп-культурою Японії", - повідомили напередодні відкриття в PinchukArtCentre.

Виставки триватимуть до 9 січня 2011 року. PinchukArtCentre працює з 12:00 до 21:00 всі дні, крім понеділка. Вхід вільний.

Фото: pinchukartcentre.org


01.11.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах