«Діалог глобального та локального в роботі сучасних художників» - тематична екскурсія у PinchukArtCentre    
У суботу, 13 липня, о 17:00 PinchukArtCentre запрошує на тематичну екскурсію «Діалог глобального та локального в роботі сучасних художників».

 
Сьогодні важко заперечувати вплив глобалізації на культурну гомогенізацію. Ми можемо називати це проблемою, або просто констатувати факт - культурна різноманітність окремих націй зникає швидкими темпами, уніфікуючи світ. Сучасне мистецтво, як найбільш важливий у наші часи майданчик для соціальних та філософських дискусій, стає репрезентантом ситуації.
 
- Яким чином митець проявляє свою індивідуальність?
- Чи може митець бути носієм етнічної культури та бути зрозумілим представникам інших націй?
- Чи взагалі можливо сьогодні говорити про етнічність там, де реальність форматується мережею Інтернет?
- Чи, можливо, термін «глобалізація» в культурі може бути остаточно замінений запропонованим Едуардом Глісаном терміном «мондіалізація» з усіма його перевагами?

 
Під час тематичної екскурсії виставками «Китай Китай» та «Колекційна платформа 4: Емоції та технології», відвідувачі знайдуть відповіді на ці питання та розглянуть, яким чином твір автора виходить на «глобальний» рівень, зберігаючи елементи «локального».
 
Захід розпочнеться о 17:00 на 2-му поверсі арт-центру біля стійки інформації. Екскурсію проведе мистецький критик Ася Баздирєва.
 

Зареєстровані учасники всіх заходів допускаються в арт-центр без черги.
Для попереднього запису та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за телефоном
+38 044 590-08-58 або e-mail: info@pinchukartcentre.org12.07.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах