14 липня відбудеться тематична екскурсія «Дихотомія «Схід-Захід» у сучасному мистецтві»


 
   
  

У неділю, 14 липня, о 17:00 учасники тематичної екскурсії побачать та порівняють твори представників східної (виставка «Китай Китай») і західної («Колекційна платформа 4: Емоції та технології») культур та спробують відповісти на запитання, чи зберігається традиційне для людського світосприйняття розмежування на східне й західне, чи навпаки: в контексті сучасної світової арт-сцени вже неможливо говорити про певні категоріальні дихотомії.
  
Як відомо, Захід і Схід являють собою два протилежні типи світогляду, світовідчуття, способу буття у світі, дві протилежні типологічні форми культури: діяльнісну і споглядальну, інтелектуально-раціоналістичну і образно-поетичну… Проте, Схід і Захід, породжуючи нові культурно-історичні типи, що змінюють одне одного, привносять в історію людства спільні для нього досягнення. Основний напрям дискурсу ХХ, а слідом й ХХІ століть став діалог культур, що не могло не знайти свого відображення в мистецькій практиці сучасності.
 
Захід розпочнеться о 17:00 на 2-му поверсі арт-центру біля стійки інформації. Екскурсію проведе гід PinchukArtCentre Ольга Кучерук.
 
Зареєстровані учасники всіх заходів допускаються в арт-центр без черги.
Для попереднього запису та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за телефоном
+38 044 590-08-58 або e-mail: info@pinchukartcentre.org

12.07.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах