20 липня в PAC тематична екскурсія «Тіло та тілесність у сучасному мистецтві» 
 

У суботу, 20 липня, о 17:00 PinchukArtCentre запрошує на тематичну екскурсію «Тіло та тілесність у сучасному мистецтві».
 
Починаючи з другої половини ХХ століття тілесно-чуттєве переживання стало домінуючим принципом західної культури, знайшовши відображення у мистецьких практиках. Актуалізуючи гострі проблеми сучасності, художники дедалі більше звертаються до тіла як до найбільш чутливого та доступного медіуму. В центрі уваги митців з’являються категорії масс-медійної об’єктивації тіла, досвіду переживання тілесного, еволюції поняття тіла художника та його присутності, кінцевості тілесного буття.
 
Тематична екскурсія  виставками «Колекційна платформа 4: Емоції та технології» та «Китай Китай» дасть змогу знайти відповіді на наступні питання: яким чином тілесність стає матеріалом, об’єктом, темою, а також засобом художньої виразності у сучасному мистецтві? Чому саме тілесна присутність у світі уможливлює переживання непідробності буття та дає змогу відчути його суть та сенс речей у світі? На прикладах робіт
Деміена Хьорста, Юргена Теллера, Чао Фей, Ян Ксіна та Чжан Хуаня учасники тематичної екскурсії зможуть проаналізувати множинність аспектів проблематики тілесності в сучасному мистецтві.
 
Захід розпочнеться о 17:00 на 2-му поверсі арт-центру біля стійки інформації. Екскурсію проведе гід PinchukArtCentre Людмила Буланова. 
 
Зареєстровані учасники всіх заходів допускаються в арт-центр без черги.
Для попереднього запису та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за телефоном
+38 044 590-08-58 або e-mail: info@pinchukartcentre.org

19.07.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах