«Живопис як медіум: між традиційним ремеслом та сучасною ангажованою практикою» - тематична екскурсія у PAC 21 липня 
 

У неділю, 21 липня, о 17:00 PinchukArtCentre запрошує на тематичну екскурсію «Живопис як медіум: між традиційним ремеслом та сучасною ангажованою практикою».
 
Живопис є чи не найдавнішим видом мистецтва, який, тим не менш, зберіг свою форму і в наш час. Але очевидним є те, що живописні твори класичних авторів суттєво відрізняються від сучасних мистецьких об‘єктів, створених у цьому медіумі. Це пов‘язано зі зміною самої мистецької практики, яка постає як середовище комунікації в певному культурному контексті, на відміну від класичного принципу наслідування дійсності («мімесис» Арістотеля). Однак, не зважаючи на позірну комунікативну природу сучасного мистецтва, живопис продовжує звертатися до людської чуттєвості, що надає сучасному мистецтву особливої глибини.
 
Учасники тематичної екскурсії зможуть поміркувати над цими питаннями, звернувшись до живописних творів відомих сучасних художників, представлених в межах експозиції PinchukArtCentre, серед яких: Сунь Сюнь, Чжан Хуань, Чжао Яо, Деміен Хьорст, Мартін Кобе, Джулі Мерету. 
 
Захід розпочнеться о 17:00 на 2-му поверсі арт-центру біля стійки інформації. Екскурсію проведе гід PinchukArtCentre Надія Ковальчук. 
 
Зареєстровані учасники всіх заходів допускаються в арт-центр без черги.
Для попереднього запису та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь за телефоном
+38 044 590-08-58 або e-mail: info@pinchukartcentre.org

19.07.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах