У Києві покажуть трилогію помсти від Чхан-Ук Пака


Чхан-Ук Паку

Із 19 по 21 жовтня у Києві пройде ретроспектива фільмів живого корейського класика Чхан-Ук Пака. До програми, присвяченої Чхан-Ук Паку, ввійшли три історії про помсту: Співчуття пані Помста, Співчуття панові Помста й Олдбой.

Пак Чхан-Ук зазначає: "...Для мене Помста – найдраматичніша тема на світі. Зараз у нас набагато більше гніву ніж у минулому, але ми живемо у світі, де нам не дозволяють дати йому вихід. А коли ми живемо в суспільстві, де не можна вирішити проблему нашої ненависті чи злоби, саме помста стає тією темою, що викликає все більший і більший інтерес".

Співчуття пані Помста - фільм отримав три призи на Венеціанському Кінобієналі та Золотого ведмедя в Берліні. Відсидівши за вбивство, якого не здійснювала, Чі, Гюм-Чжа відвідує старих тюремних подруг, фарбує повіка в яскраво-червоний, кладе до сумки револьвер і йде прямо до вчителя початкових класів.

Співчуття панові Помста - перший фільм трилогії, володар призу за "кращий азіатський фільм" на фестивалі FantAsia. Він оповідає про глухого зеленоволосого хлопця, який, сподіваючись отримати гроші на нирку для сестри, мимоволі вбиває малолітню дочку свого боса, за що поплатиться сповна.

Олдбой - переможець Канського кінофестивалю, фільм, за який голосував сам Квентін Тарантіно. Провівши 15 років в обклеєній жахливими шпалерами кімнаті без вікон, спантеличений Су О-Де опиняється на волі, їсть восьминогів і професійно керує молотком.

Ретроспектива пройде в рамках фестивалю АЗІЯ-КІНО в столичному кінотеатрі Жовтень.

Розклад:
Співчуття панові Помста - 19 жовтня, 19:20
Олдбой - 20 жовтня, 19:20
Співчуття пані помста - 21 жовтня, 17:40


18.10.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах