На кінофестивалі в Сан-Себастьяні нагородять Пола Томаса Андерсона


Фільм Пола Томаса Андерсона «І буде кров» / There Will Be Blood на кінофестивалі в Сан-Себастьяні отримає Гран-прі ФІПРЕССІ за кращий фільм року. Режисер (відомий такими роботами, як "Ночі в стилі бугі" (1997), "Магнолія" (1999) і "Любов, що збиває з ніг" (2002)) отримає свою нагороду 18 вересня на відкритті фестивалю в Kursaal Auditorium.

Пол Томас Андерсон

"Вибір був очевидний всім 242 членам Міжнародної федерації кінокритиків, які проголосували за фільм Пола Томаса Андерсона", — повідомили в ФІПРЕССІ.

Режисер вже п'ять разів номінувався на "Оскар" (за оригінальні сценарії "Ночей в стилі бугі" і "Магнолії", за адаптацію книги Сінклера Льюіса, постановку і проду "Нафти") і виграв Гран-прі ФІПРЕССИ в 2000 році за фільм "Магнолія".

За останні роки ця нагорода йшла до таких режисерів, як Нурі Більге Джейлан ("Відчуження" /Uzak/), Жан-Люк Годар ("Наша музика" /Notre musique/), Кім Кі-Дук ("Порожній будинок" /3-Iron/), Педро Альмодовар ("Повернення" /Volver/) і Крістьян Мунджіу ("4 місяці, 3 тижні і 2 дні" /4 months, 3 weeks, 2 days/).

«І буде кров» цього року приніс своєму режисерові Срібного Ведмедя на Берлінале і двох "Оскарів" — акторові Денієлу Дею-Льюїсу і операторові Роберту Елсвіту. Взагалі ж стрічка була номінована вісім разів, включаючи такі категорії як "Кращий фільм", "Кращий режисер", "Кращий адаптований сценарій".

Спеціальний показ фільму «І буде кров» відбудеться в театрі The Victoria Eugenia Theatre.

За матеріалами: Артхаус.ru


02.09.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах