6 серпня - 5 вересня в Києві відбудеться мистецько-освітній проект Перформативність 
Проект ПЕРФОРМАТИВНІСТЬ було започатковано минулого року незалежною перформанс-групою TanzLaboratorium, з метою створення в Україні чутливої до потреб мистецької спільноти і суспільного контексту тривалої альтернативної платформи мистецької освіти.
 
Цього року проект буде мати справу з такими питаннями, як
"Що є тілесним? Що є особистим? Що є політичним?"
 
Спільний досвід перформативності, парадоксальності та тілесних практик пропонується усім учасникам проекту як відмінний від звичних форм комунікації, і як спроба досягти неможливої конвенції, завдяки якій політика може стати непотрібною.
 
Проект цього року складається з трьох блоків, що представлені інтенсивним воркошопом, майстернею та лабораторією:
 
1) Американські перформери Олів Берінга та Отто Рамстад (BodyCartography Project) проведуть воркшоп "Super Nature", використовуючи практику Body-Mind Centering (www.bodymindcentering.com/About/), в якому досліджуватиметься "тваринне нутро функціонування соціальних груп, розкриваючи конфлікти між "цивілізованою" поведінкою та "природними інстинктами" та перформанс-інсталяція «Super Nature», який прагне залучати внутрішню/інтуїтивну реакцію глядача замість звички надавати миттєве когнітивне тлумачення тому, що він/вона бачить. 
 
2) Майстерня " Відмова від наміру" від TanzLaboratorium, де тілесні рефлекси трансформуватимуться у спосіб мислення за допомогою бачення власного наміру дії та вибору з кількох можливих варіантів.
 
3) Австрійський перформер Олег Суліменко проведе лабораторію "Історії. Сцена", в якій учасники будуть працювати зі своїми особистими історіями, розглядаючи та аналізуючи такі поняття як сцена-перформер-глядач, створюючи невеличкі перформанси.
 
Щоб взяти участь у майстернях проекту, надішліть листа на performatvt@gmail.com, в якому вкажіть, будь ласка, наступне: ім'я, прізвище та місце проживання / вік / освіту, професійний досвід, та концепцію вашого бажання прийняти участь у цьому заході.

02.08.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах