В Україні створять «Антологію сучасної української фотографії»


В Україні починається створення проекту «Антологія сучасної української фотографії». Як повідомила УНІАН керівник проекту Світлана Грановська, «в Україні активно розвивається фотографія: арт-напрямок, комерційна і медійна фотографія. Деякі українські фотографи вже одержали світову популярність. Багато з них її гідні, але ще не встигли її здобути».
 
На думку ініціаторів проекту, в даний час фотографія є найдостовірнішим документом часу. Це одна з медійних форм, яка дозволяє реально фіксувати хроніку життя. Як розповіла Світлана Грановська, «цим проектом ми робимо спробу зірвати завісу і показати дійсний стан фотографії в Україні. Ми хочемо показати, наскільки контекстуальна і різноманітна сучасна українська фотографія».
 
За її словами, зараз анкети для участі в проекті розсилаються максимальній кількості авторів зі всіх куточків України і тим, хто сьогодні проживає і працює за кордоном. Із надісланих фотографій будуть відібрані роботи 100 авторів, які увійдуть до «Антології сучасної української фотографії».
 
Антологію планується видати в травні 2011 року. «Ми будемо раді будь-якій співпраці в цьому проекті», - сказала Світлана Грановська. Художнім керівником проекту є Віктор Марущенко.
 
За додатковою інформацією звертатися: s.granovska@granovski.com, viktor.marushchenko@live.com
 
 
Джерело: УНІАН

01.11.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах