У грудні цього року у Києві розпочинає роботу культурний фотографічний центр «PhotoCULT»


У грудні цього року розпочинає роботу Культурний фотографічний центр «PhotoCULT» – плід праці організаторів ChernihivPhotoFest Ірини Рузіної та Анни Гайдай.
 
Фестиваль, на думку організаторів, це визначна подія, але для серйозних змін у фотографічному середовищі важливі не лише події, але й постійний процес.
 
Саме такими процесами і займеться «PhotoCULT», його місія – інтеграція  фотографічної культури в життя українського суспільства. На сьогодні центр має ініціаторів та групу підтримки – молодь з активною соціальною позицією. Є Фестиваль фотографії, реалізована піврічна освітня програма.  
 
Діяльність центру буде зосереджена на двох напрямках: просвітньому та освітньому. 
 
Створення суспільного інтересу до фотографічної культури, привернення уваги широкого кола глядачів до історичних і сучасних процесів, що відбуваються у сфері фотографії, виставкова діяльність, формування ринку  фотографії, організація ярмарків та аукціонів з продажу фотографій. Таким буде практичне втілення просвітницьких завдань центру. 
 
А для молодих авторів передбачені освітні програми, мета яких розкрити творчий потенціал і навчити професійній майстерності. Освітні програми центру, перш за все, будуть орієнтовані на художню освіту в сфері фотографії (лекції з історії та теорії візуального мистецтва, покази робіт класиків кіномистецтва, відео-арту, перформансу). Також передбачено навчання технічним аспектам (ворк-шопи, практикуми, семінари).
 
У рамках освітнього напрямку будуть працювати дискусійний клуб, фотобіліотека, магазин книг про фотографію.
 
Таким чином, «PhotoCULT» стане місцем консолідації процесів, що відбуваються в культурному фотографічному середовищі. А сам факт відкриття Центру створить прецедент в історії української фотографії, і приверне увагу тих, від кого залежить її подальший розвиток. «PhotoCULT» відкритий для нових ідей та запрошує до співпраці всіх, хто готовий приєднатися до їх розробки та реалізації.
 
 
Адреса майбутнього фотоцентру - вул. Пушкінська, 21
(наразі приміщення ще готується)
Контакти:
cultphotocentre@gmail.com
+38 068 129 3721, 
+38 096 975 9285
 

29.11.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах