Піта Догерті заарештували і одразу ж випустили на свободу


Піт Догерті

Знаменитий британський музикант, лідер гурту Babyshambles, Піт Догерті, заарештований 20 серпня 2007 року, за підозрою у зберіганні наркотиків був випущений з-під варти 21 серпня 2007 року, повідомляє The Daily Mail.

28-річний виконавець був затриманий в понеділок близько половини третьої ночі, одразу ж після виступу на фесталі V Festival, у східній частині Лондона. 7 серпня 2007 року було винесене судове рішення, згідно якому Догерті призначили чотиритижневий випробувальний термін. Після закінчення місяця він повинен був відправитися на виправні роботи (в тому випадку, якщо продемонструє бажання боротися із залежністю від наркотиків) або у в'язницю. До 4 вересня 2007 року музикант був відпущений під заставу.

Догерті був знову доставлений до суду сьогодні вранці. Проте слухання продовжувалися всього декілька хвилин. Суддя Сьюзен Вільямс заявила, що Догерті, заарештованого за порушення умов звільнення під заставу, повинні були доставити до суду протягом двадцяти чотирьох годинників після затримання.

У результаті помилки поліцейських, що не вклалися у встановлений термін, справа вийшла з-під юрисдикції суду, і Догерті був знов відпущений на свободу.

За матеріалами: Lenta.ru


21.08.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах