Neuro Music пропонує гуртам можливість виграти концертний тур Польщею


 

 
Фестиваль UA/PL ALTERNATIVE MUSIC MEETINGS реалізується в рамах Програми Культурного Польського Президентства Ради Європейського Союзу.
 
Ціллю фестивалю є створення місця зустрічі – платформи, щоб більше познайомитись і знайти нові джерела мистецького натхнення для польських та українських музичних гуртів. Організатори хочуть познайомити українського слухача з найцікавішими представниками польської некомерційної музики та запросити взяти участь в турне Польщею переможця Міжнародного конкурсу NEURO MUSIC.  
 
За словами організаторів, метою конкурсу є вибір найкращого українського виконавця, який в своїй творчості  переходить стилістичні межі  і створює власний імідж артиста. Нагородою  цього року  буде  тур по Польщі та пов’язаний з ним гонорар.  В журі конкурсу будуть відомі журналісти та музиканти з Польщі та України.
 
 Заявки приймаються до 27 червня 2011 року, а інтернет-голосування розпочнеться на сторінці фестивалю 5 липня
 
Конкурс складається  з трьох етапів. У першому етапі відбувається відбір учасників які подали заявки. У другому етапі журі  вибирає два гурти, які автоматично потрапляють до фіналу конкурсу. Додаткові  три гурти будуть вибрані через голосування online в інтернеті.  П`ять лауреатів виступлять під час фіналу конкурсу, який відбудеться 16 вересня 2011року у Києві. Переможця вибирає журі.
 
 
Детальніше на сайті організатора.
 

02.06.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах